Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společnost HWC COMPANY s.r.o. je zakladatelem HWC Clubu, který je tvořen sítí zkušených a zaškolených členů klubu – distributorů, kteří jsou zároveň spotřebiteli nabízených výrobků.

Efektivita prodeje spočívá právě v osobním přístupu k zákazníkovi, v prezentaci výrobků a předávání zkušeností a rad s používáním nabízených výrobků. Členové klubu mohou plně využívat celosvětově osvědčeného přímého prodeje.Členové klubu mohou plně využívat výhod celosvětově osvědčeného systému víceúrovňového marketingu, známého pod názvem Multi Level Marketing (MLM).

HWC Club má ve své nabídce širokou škálu vynikajících výrobků od celosvětově známých výrobců z USA a Evropy. Pro informaci zmíníme některé z nich, např. výrobek Polar Ice gel – masážní gel s mentolem, pro který se vzhledem k jeho kvalitě vrací jak senioři, tak i špičkoví sportovci, Artigel, který je perlou mezi výrobky udržující zdravou kloubní chrupavku, která při pravidelném a dlouhodobém užívání dorůstá, Aloe Vera gel s hojivými účinky, špičkové zubní pasty od amerického výrobce Sheffield, který začal vyrábět zubní pasty první na světě a má dlouholeté zkušenosti s vývojem i výrobou.

V naší nabídce najdete spoustu dalších vynikajících výrobků, které mají kredit vysoké kvality a splňují požadavky Ministerstva zdravotnictví a EU. Všechny výrobky jsou ekologické a nejsou testovány na zvířatech. Při výrobě je kladen důraz na ochranu životního prostředí a obaly jsou odbouratelné v přírodě.

Nabídka HWC Clubu je široká a je určena pro celou rodinu. Výrobky řadíme do tří kategorií. Jedná se o výrobky pečující o zdraví, čistotu a krásu. Výrobky splňují nejen vysoké požadavky na kvalitu, ale i očekávání příznivých cen.

Máte-li zájem stát se členem klubu a využívat jeho výhody včetně nákupu prostřednictvím Informačního systému, informujte se na   prijmy@seznam.cz
Zde si můžete prohlédnout produkty HWC: http://prokazdeho.wgz.cz/

Přejeme Vám příjemný den.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aloe výdělek

(Pavel, 28. 12. 2017 22:05)

www.verway-partner.cz